021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو ترمو وود

تابلو ترمو وود از فناوری جدید چوب های نیم سوز الهام گرفته شده است که بسیار مقاوم و شکیل می باشد. تابلوهای ترمو وود از تابلوهای کلاسیک محسوب می شود که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. گروه تبلیغاتی رامین نیز با استفاده از کادر فنی مجرب، می تواند انواع تابلو تمو وود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب طراحی و پیاده سازی نماید.

تابلو سازی انواع تابلو ترمو وود

روش ساخت چوب های THERMO WOOD از جدیدترین متدهای تیمار چوب بهره گرفته شده است که نسبت به شرایط نامساعد جوی، بسیار سازگار می باشد و به خاطر همین ویژگی است که در محیط های باز می توان از انواع تابلو ترمو وود استفاده نمود.

تابلو ترمو وود

قابل ذکر است که فرآیند ساخت چوب های تابلو ترمو وود، طی سه مرحلۀ اصلی همچون حرارت، بخار و گردش هوا ایجاد می شود که باعث خارج شدن باکتری های بافت چوب می شود. در نتیجه سطح رطوبت چوب کاهش پیدا می کند و در نهایت موجب افزایش مقاومت چوب می شود.

سفارش انواع تابلو ترمو وود با قیمت ارزان

برای سفارش انواع تابلوهای ترمو وود می توانید با طراحان گروه تبلیغاتی رامین تماس حاصل فرمائید و سفارش ساخت تابلو ترمو وود خود را با رنگ و طرح مورد پسند خود، با قیمت مناسب ثبت نمائید.

تابلو تبلیغاتی ترمو وود دارای مزایای متعددی چون مقاومت بالا، ثبات ابعاد در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد، طول عمر بالا، عدم استفاده از مواد شیمیایی و رزین، مقاوم در برابر گرما (عایق حرارتی است)، وزن پایین، مقاوم در برابر پوسیدگی است که بسیار زیبا و چشمگیر می باشد. قابل ذکر است برای رنگ آمیزی انواع تابلو ترمو وود از رنگ های مقاوم در برابر اشعۀ نور خورشید استفاده می شود.

از ترمو وود علاوه بر تابلوسازی تبلیغاتی در ساخت کفپوش محوطه، نمای ساختمان، مبلمان شهری و همچنین ساخت انواع آلاچیق، رواق، میز و صندلی و ... استفاده می شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :