021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو پلکسی

تابلو پلکسی با نام تابلوهای پلاستیکی شهرت پیدا کرده است و در سراسر جهان و همچنین ایران برای ساخت انواع تابلو تبلیغاتی به کار گرفته می شود که گروه تبلیغاتی رامین نیز توانایی اجرای پروژه های تابلوسازی تبلیغاتی پلکسی را دارد. با توجه به نمای زیبایی که انواع تابلو پلکسی دارد ، خیلی از افراد از این سبک تابلوسازی استقبال فراوان نموده اند و برای تابلوی تبلیغاتی مغازه، فروشگاه و شرکت سفارش می دهند.

تابلو سازی انواع تابلو پلکسی

در ابتدا از تابلوهای پلکسی فاقد نورپردازی استفاده می شد امّا با گذشت زمان و پیشرفت فناوری و ایده های خلاقانه از لامپ های نئون، برای نورپردازی انواع تابلوهای پلکسی استفاده شد و زیبایی تابلوهای پلکسی را چندین برابر نمود و مورد پسند خیلی از افراد قرار گرفت و درگذر زمان نئون جای خود را به لامپ های ال ای دی  داد و در حال حاظر  از اس ام دی ها ضد آب استفاده میشود.

تابلو پلکسی

انواع تابلو پلکسی که در بازار می توانید با قیمت مناسب سفارش دهید، عبارتند از: تابلو پلکسی ساده، تابلو پلکسی دوبل، تابلو پلکسی ستاره ای، تابلوهای پلکسی الماسی، تابلوهای پلکسی کریستالی و همچنین انواع تابلو پلکسی لبه هندی می باشند.

سفارش انواع تابلو پلکسی با قیمت ارزان

برای سفارش انواع تابلو پلکسی تبلیغاتی باید به گروه های تبلیغاتی معتبر مراجعه نمائید که تجربۀ کافی در مورد ساخت انواع تابلو پلکسی داشته باشند. برای پیاده سازی تابلوهای پلکسی نیاز به فشار و حرارت گرما دارد، حال اگر اندازۀ فشار و حرارت بیش از اندازه به لبه های پلکسی وارد شود، موجب شکسته شدن و خراب شدن تابلو پلکسی می شود، در ضمن اگر خاصیت اکریلیک تابلوهای پلکسی از بین رود، در مدت زمان کوتاهی موجب ترک خوردگی تابلو می شود.

شفافیت و مقاومت بالا، از مهمترین ویژگی های انواع تابلو پلکسی می باشد که نسبت به شرایط آب و هوایی نامساعد چون برف و باران، تابش نور خورشید و غیره بسیار مقاوم می باشد و نمایی زیبا و شکیل دارد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :