021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم از جدیدترین روش های ساخت تابلوسازی تبلیغاتی محسوب می شود که در گروه تبلیغاتی رامین، با قیمت ارزان، طرح های منحصر به فرد و در مدت زمان کوتاه تولید و نصب می گردد.

آلیاژ چلنیوم ترکیبی از فلزات آلومینیوم و استیل ساخته شده است که دارای ویژگی انعطاف پذیری آلومینیوم و براقیت فلز استیل می باشد. به همین دلیل تابلوهای چلنیوم جایگاه خاصی را میان دگر تابلوهای تبلیغاتی پیدا کرده است که با استقبال شدیدی رو به رو شده است.

 تابلو چلنیوم

تابلو سازی انواع چلنیوم

متناسب با نوع سفارش تابلو تبلیغاتی، تابلو های چلنیوم در رنگ های متنوعی طراحی می شوند. برای ساخت لبه های تابلو چلنیوم از متریال مرغوب استفاده می شود که با دیگر قطعات تابلو چلنیوم سازگاری بالایی دارد. لبه های تابلو چلنیوم با رنگ ها و ضخامت های مختلف تولید میشود که زیبایی خاصی به تابلو تبلیغاتی می بخشد.

تابلوهای ساده چلنیوم، انواع تابلو ساید لایت و سوپر ساید لایت چلنیوم، تابلو الماسی چلنیوم، تابلو ستاره ای چلنیوم، تابلو دوبل چلنیوم، تابلو نور اندریک چلنیوم و تابلوهای چلنیوم کریستالی از انواع تابلو چلنیوم می باشد که در بازار عرضه می گردد.

سفارش تابلو چلنیوم با قیمت ارزان

گروه تبلیغاتی رامین، تابلو تبلیغاتی چلنیوم را با هدف تنوع در طراحی تابلوسازی تبلیغاتی آغاز نموده است و بر اساس سلایق مختلف، قابلیت اجرای طرح های متنوع با قیمت ارزان و مناسب را دارد و امکان سفارش و خرید هر نوع تابلو چلنیوم را برای علاقه مندان فراهم نموده است.

تابلوهای چلنیوم نیز همانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی دارای مزایا و معایب متعددی می باشد، که از مزایای تابلو چلنیوم می توان به قیمت پایین، دوام بالا، نصب آسان، ساخت فوری، وزن سبک، تنوع بالا و تعمیرات آسان آن اشاره نمود و در عین حال از معایب تابلو چلنیوم می توان به تعدد سفارش دهندگان و غیر لاکچری بودن تابلو چلنیوم اشاره نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :