021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات، درون ساختمان های تجاری، مسکونی، بیمارستانی، فرهنگسرا و غیره قابل مشاهده می باشد. برای سفارش انواع تابلو راهنمای طبقات می توانید به گروه تبلیغاتی رامین مراجعه کنید. هدف ساخت انواع تابلو راهنمای طبقات، راهنمائی مراجعه کنندگان نسبت به حرفۀ ساکنین طبقات می باشد.

تابلو سازی انواع تابلو راهنمای طبقات

قرار دادن انواع تابلو راهنمای طبقات در مکان های مناسب، نقش بسزایی در راهنمائی مراجعه کنندگان و جلوگیری از سر در گمی آنها دارد. همچنین مراجعه کنندگان را نسبت به نوع فعالیت افراد مطلع می سازد، در نتیجه تردد مراجعه کنندگان را نظم می دهد و کارآمدی مدیریت ساختمان را نشان می دهد.

راهنما طبقات

ساخت تابلو راهنمای طبقات ساختمان، متناسب با سازه ها و معماری ها، متفاوت طراحی می شوند. همچنین متناسب با فضای اداری، درمانی، مسکونی، فرهنگی و غیره نیاز است که یکسری اصول و الگوهای معتبر رسمی در طراحی تابلو راهنمای طبقات رعایت شود تا اعتبار خود را حفظ کنند.

برای طراحی و پیاده سازی انواع تابلو راهنمای طبقات، نیاز است که کارگاه های مخصوص تابلوسازی مجهز به دستگاه های سی ان سی برای برش و حکاکی و همچنین دستگاه های چاپ باشند تا متناسب با سلیقه و نیاز مشتریان، کار طراحی تابلو راهنمای طبقات ساختمان ها صورت گیرد.

سفارش تابلو راهنمای طبقاتی با سایزهای مختلف

برای سفارش هر نوع تابلوی راهنمای طبقات، در نظر داشته باشید، شکل ظاهری و نمای تابلو به همراه کیفیت تابلو، نقش مهمی در راهنمایی افراد دارد. به همین منظور گروه تبلیغاتی رامین بر پایۀ رنگ و نوع معماری ساختمان، طراحی تابلوهای راهنمای طبقات را انجام می دهد تا هارمونی و زیبایی ساختمان دچار خدشه نشود. قابل ذکر است که در ساخت انواع تابلو راهنما از آلیاژهای مقاوم استفاده می شود تا باعث تداوم طول عمر تابلوهای راهنمای طبقات گردد. طراحی برخی از تابلوهای راهنمای طبقات به نحوی است که بتوان اطلاعات مندرج بر روی آنها را مجدداً ویرایش نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :