021-77586144 :شماره تماس مستقیم

لایت باکس

لایت باکس یکی دیگر از روش های ساخت تابلوسازی تبلیغاتی است که دارای ویژگی های متنوعی می باشد و گروه تبلیغاتی رامین با کسب تجربیات متعدد می تواند انواع تابلو تبلیغاتی لایت باکس را طراحی نمایند. عموماً طراحی تابلو لایت باکس به شکل قاب می باشد و ممکن است در برخی از موارد بدون قاب نیز طراحی شود و از بهترین مواد برای چاپ لایت باکس استفاده می کنند تا قیمت نهایی برای سفارش دهنده مقرون به صرفه باشد.

لایت باکس

تولید انواع لایت باکس

انواع تابلو لایت باکس در طرح های ایستاده، دیواری، آویز، سالن های اجتماعات و محیط های تبلیغاتی پیاده سازی می شوند.معمولاً انواع تابلو باکس از جنس های پلاستیک، آلومینیوم و چوب ساخته می شوند تا بتوان در دکوراسیون های متفاوت به کار برد. در ساخت تابلو لایت باکس، ابتدا عکس تبلیغ را درون باکس قرار می دهند و سپس با استفاده از نورپردازی، نما و جلوۀ تابلو لایت باکس را براق، درخشان و گیرا نمایش می دهند.

امکان تعویض پوستر و عکس درون تابلو، از مهمترین ویژگی های تابلو تبلیغاتی لایت باکس است که مورد استقبال شدید شرکت های صنعتی از انواع تابلو لایت باکس شده است و در مکان های عمومی چون مترو، سالن های سینما، غرفه های نمایشگاهی، بازار موبایل، فروشگاه های بزرگ زنجیره ای و غیره قابل مشاهده می باشد.

سفارش تابلو های لایت باکس از گروه تبلیغاتی رامین

برای سفارش تابلو لایت باکس همانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی باید به کیفیت جنس بدنۀ تابلو، نمای ظاهری و ویژگی های تابلو توجه شود و سپس قیمت را در مد نظر گرفت، چرا که سرمایه گذاری بر روی ساخت تابلو تبلیغاتی چشمگیر و جذاب، به سرعت نظر افراد را به خود جلب می کند تا کالای تبلیغاتی را خریداری نمایند.

مصرف برق اندک، مقاومت بالادر برابر شرایط جوی، کیفیت عالی، جلوۀ یکدست نور، قابلیت تعویض تصویر درون باکس، ضخامت اندک و قابلیت آویز و دیواری از اساسی ترین مزایای طراحی لایت باکس محسوب می شوند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :