021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو کامپوزیت

تابلو کامپوزیت یکی دیگر از محصولات کامپوزیتی است که علاوه بر نمای ساختمان در ساخت تابلوسازی تبلیغاتی نیز استفاده می شود و گروه تبلیغاتی رامین نیز دارای نیروی متخصص و فنی در رابطه با طراحی، ساخت و نصب انواع تابلوهای کامپوزیتی می باشد ساختار تابلوهای کامپوزیت از آلیاژهای باکیفیتی چون دو ورق از جنس آلومینیوم و پلی اتیلن می باشد که با استفاده از روکش های مقاوم عایق بندی می شود.

تابلو کامپوزیت

تابلو سازی انواع تابلو کامپوزیت

 در ساخت تابلوهای کامپوزیت از آهن آلات، اتصالات، پوشش کامپوزیتی و همچنین روکش های مخصوص استفاده می شود که می تواند به صورت ساده و یا ترکیبی از دو یا سه آلیاژ ساخته شوند. در ساخت حروف تابلوهای کامپوزیت از حروف برجسته پلاستیکی، برجسته چلنیوم، برجسته فلزی، استیل و غیره استفاده می شود تا نمای زیبایی داشته باشد.

از بارزترین ویژگی های تابلو تبلیغاتی کامپوزیت موارد زیر را می توان نام برد:

  • استفاده از آلیاژهای با دوام
  • دارای وزن پایین می باشد.
  • امکان فرم دهی و نصب راحت
  • مقاوم در برابر اشعه نور خورشید و شرایط آب و هوایی نامساعد
  • قابل شستشو و دارای خاصیت ضد زنگ و همچنین ضد حریق
  • دارای مناسب ترین بستر برای نصب انواع حروف برجسته با آلیاژهای مختلف

سفارش با کیفیت ترین تابلوهای کامپوزیت

هزینۀ تابلوسازی کامپوزیت تبلیغاتی، بر اساس ضخامت ورق های کامپوزیت است که موجب تفاوت قیمت تابلوهای کامپوزیت می شود. به عبارتی تابلوهای کامپوزیت که دارای ضخامت بیشتری می باشند، دارای قیمت بیشتر و عمر ماندگاری بالا می باشند و از کیفیت بهتری برخوردار هستند. سبک طراحی تابلو کامپوزیت، بهترین گزینه برای افرادی است که نمای ساختمان آنها نیز از کامپوزیت می باشد، بدین وسیله زیبایی خاصی به نمای کلی ساختمان داده می شود و به راحتی نظر عابران را به خود جلب می کند تا متن تابلو تبلیغاتی را بخوانند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :