021-77586144 :شماره تماس مستقیم

تابلو استیل

تابلو استیل دارای مزایای متعددی می باشد، به همین دلیل در صنعت تابلوسازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یکی از کارهای پایۀ تابلوسازی محسوب می شود. گروه تبلیغاتی رامین نیز با بهره مندی از ایده های خلاقانه و استفاده از نیروی فنی متخصص، قابلیت اجرای پروژه های مختلف تابلو تبلیغاتی استیل و غیر استیل را در حداقل زمان دارد.

 تابلو استیل

 تابلو سازی انواع تابلو استیل

تابلوهای استیل در سایز و طرح های مختلفی چون تابلو های استیل فاقد نورپردازی، تابلو تبلیغاتی استیل لبه پلاستیکی، تابلو تبلیغاتی استیل پلاست، تابلو استیل فرم رینگی، تابلو استیل تبلیغاتی طرح رینگی با ترکیب وکیوم، تابلوهای استیل کریستال و تابلوهای استیل نور اندریک ساخته می شوند که دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند.

از مهمترین مزایای طراحی تابلو استیل می توان به شکل ظاهری بسیار زیبا و لوکس، دوام بالا در برابر زنگ زدگی و شرایط نامساعد جوی و همچنین نور پردازی اشاره نمود. تابلوهای استیل در مدت زمان کوتاهی بین مردم شناخته شد و نسبت به دیگر تابلوهای تبلیغاتی بیشتر سفارش داده می شود. به همین دلیل سبک های سه بعدی و حجیم نیز به طرح های تابلو استیل افزوده شده است.  

سفارش تابلو استیل از گروه تبلیغاتی رامین

برای سفارش انواع تابلو استیل می توانید به گروه تبلیغاتی رامین مراجعه کنید و متناسب با لوگو، برند و طرح پیشنهادی خود، مناسب ترین نوع تابلوی استیل را انتخاب نمائید. قابل ذکر است قیمت ساخت تابلوی استیل به موارد ذیل بستگی دارد:

کیفیت جنس تابلوی استیل

ابعاد طول و عرض تابلو تبلیغاتی

ابعاد فونت حروف طراحی شده

ابعاد حروفی که روی تابلو قرار گرفته شده است.

میزان نورپردازی داخل و خارج حروف و قاب طراحی شده

تعداد رنگ هایی که در ساخت تابلو استیل به کار رفته است.

جنس متریال لوازم جانبی مورد استفاده در ساخت تابلوی استیل

و ...

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :